Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle

Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle

Webshop Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle

Regalo The-Art-Of-Giving valt onder de rubriek webshop uit Zwolle.

Heeft u een (web)winkel dan biedt Regalo tal van mogelijkheden om u van dienst te kunnen zijn.

Homeparty: Organiseert u regelmatig met uw bedrijf een homeparty en lijkt het u leuk om eens met Regalo als gastverkoper samen te werken? Neem dan geheel vrijblijvend contact op met Regalo. Wat doet Regalo voor u ? Regalo brengt luxe cadeaupapier, strikken en linten mee. Ook luxe cadeaudoosjes, tasjes en cadeau enveloppen behoren tot ons assortiment. Dit in het thema van de tijd van het jaar, passend bij uwproducten of uw specifieke wensen. Het is natuurlijk mogelijk dat de bezoeker zijn/ haar gekochte cadeautje door Regalo mooi laat inpakken. Zijn hier kosten aan verbonden? Hiervoor worden geen kosten in rekening gebracht. Regalo en u promoten samen uw homeparty en op deze manier proberen we op een leuke manier meer bezoekers te interesseren voor uw homeparty.

************************************************************************** Inpakservice: U kunt Regalo ook inzetten voor een inpakservice of uw teamleden door Regalo daarvoor laten trainen. Regalo: U huurt Regalo in voor een inpakservice als extra service naar uw klanten. Dit kan gaan om een 1 dags service of een meerdaagse service. Wij richten voor u de inpakservice in met de door u bij Regalo gekozen en bestelde materialen of Regalo werkt met de aanwezige materialen. In beide gevallen zorgt Regalo voor voldoende en een professionele bezetting. Regalo traint uw team: Uw team krijgt een professionele inpaktraining en tips om een inpakservice op te zetten zodat na de training het team geheel zelfstandig een inpakservice kan opzetten en verlenen. Wilt u vrijblijvend meer informatie, neemt u dan geheel vrijblijvend contact op met Regalo. ************************************************************************* Branchegerichte cadeau-inpaktrainingen:

Regalo verzorgt ook graag branche gerichte cadeau-inpaktrainingen voor u. Deze trainingen vinden bij u op locatie of , in overleg, in ons atelier plaats. In deze trainingen leert uw team professioneel cadeaus inpakken en decoreren met zelfgemaakte en kant en klaar decoraties. Ook het werken met lint en zelf strikken maken komen aan de orde. Uw teamleden ontvangen aan het einde van de training een duidelijke hand-out waarin zij thuis nog eens alles kunnen nalezen. Ook de ingepakte “cadeautjes” gaan mee.

Nazorg: Regalo gaat er van uit dat u en uw teamleden na het volgen van een training prima zelfstandig aan de slag kunnnen. Mochten er toch nog vragen of onduidelijkheden zijn dan zal Regalo deze graag voor u beantwoorden of oplossen. Regalo wil niets liever dan dat uw klant tevreden de deur uitgaat en heel graag de volgende keer bij u terugkomt.

Voorbeeld branches: parfumerie, beautysalons, boekhandel, slijterij, speelgoedwinkel, bonbonwinkel, cadeauwinkels, dierenwinkel ………………………..

Duur van de training: 2,5 uur

**************************************************************************

Cadeauverpakking:

Bent u als bedrijf op zoek naar een goed verzorgde en passende cadeauverpakking , dan helpt Regalo u graag met het samenstellen van uw verpakkingen. Hierbij kunt u denken aan mooi cadeaupapier, stickers, cadeaulabels, linten en strikken passend bij uw huisstijl of andere specifieke wensen. Ook laten we u graag zien hoe u met de bestelde materialen mooi kunt inpakken. Wilt u graag meer informatie of eens brainstormen over de mogelijkheden , neemt u dan eens geheel vrijblijvend contact op met Regalo.

Wij zijn u graag van dienst!

  • Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle foto 1
  • Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle foto 2
  • Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle foto 3

Diensten en producten van Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle

Trefwoorden van Regalo The-Art-Of-Giving in Zwolle zijn o.a. webshop, webwinkel, cadeau, homeparty, inpakservice, cadeauverpakking, workshop, branchtraining